Ми – цілеспрямована команда амбітних професіоналів, які кожного дня надихаються своєю справою. Ми прагнемо використовувати найновіші технології, знаходити нетривіальні рішення та постійно вдосконалювати себе, аби надати Вам сервіс бездоганної якості.

Вадим Кричковський
Вадим Кричковський

Директор

Агроном за покликанням, успішний бізнесмен за вдачею. Вадим віддав роботі підприємства чотири роки з моменту затвердження проєкту овочесховища і “голих полів” до сьогоднішніх всеукраїнських надбань.

Олександр Васильєв
Олександр Васильєв

Комерційний директор

Асортимент, порядок та постійний розвиток – три кити успішного відділу продажу. Наразі під керівництвом Олександра компанія працює не тільки з національними рітейлерами, а з Метро та Ашан.

Тетяна Назарук
Тетяна Назарук

Фінансовий директор

Все від нарахування заробітної плати до підготовки фінансової звітності в руках нашої Тетяни Назарук.  Хто гарно рахує, той добре спить! Цілі стратегічні, проблеми поточі, а ефективне використання грошових коштів понад усе.

Наташа Мельник
Наташа Мельник

Економіст

Саме завдяки Наташі Мельник підтримується той самий важливий фінансовий клімат в офісі. Людина, яка з цифрами на «ти». Бути точною, впевненою, непохитною – основне амплуа нашої економістки.

Павло Ямцун
Павло Ямцун

Юрист-землевпорядник

На думку Павла, він поєднує дві найцікавіші посади в компанії. Організація ефективного використання земель, контроль за дотриманням земельного законодавства, нескінченне коло юридичних питань і постійна комунікація – надважливо!

Олександр Пасічний
Олександр Пасічний

Головний агроном

Щодня впроваджувати сучасні технології сільськогосподарського виробництва та  селекції, вміти застосовувати органічне добриво та ефективно використовувати всі ресурси компанії – це компетенції головної людина підприємства Олександра Пасічного.

Мирослава Тимофієва
Мирослава Тимофієва

HR менеджер

Наймолодший співробітник нашого підприємства Мирослава Тимофієва. Вона налагоджує контакти з людьми на відмінно! Крім того, маючи диплом інженера з охорони праці, виконує  обов’язки спеціаліста з організації всіх питань безпеки персоналу.